ÖVRIGT / Musikinstrument / Fiol med stråke 16228192
nr 1622 8192
Fiol med stråke
längd (c)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
måndag 27 maj 2024
kl 18:43:28
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 500 kr
Göteborg 500 kr
Helsingfors 500 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Fiol med stråke
Kondition: slitage, skador
nr 1622 8192
Fiol med stråke
längd (c)
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
måndag 27 maj 2024 |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 500 kr
Göteborg 500 kr
Helsingfors 500 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 500 kr
Göteborg 500 kr
Helsingfors 500 kr